E-mail adressen team

email2

Ingrid Kram, locatiecoördinator en leerkracht groep 5/6
aanwezig op woensdag t/m vrijdag
ingrid.kram@gearhing.net

Jannie Tol, leerkracht groep 1/2
aanwezig van maandag t/m vrijdag
jannie.tol@gearhing.net

Stijntje Bokma, leerkracht groep 3/4
aanwezig op maandag en dinsdag
stijntje.bokma@gearhing.net

Evelyne Graafsma, leerkracht groep 3/4
met verlof
evelyne.graafsma@gearhing.net

Greetje Smeding, leerkracht groep 3/4
vervangt Evelyne Graafsma
aanwezig op woensdag t/m vrijdag
greetje.smeding@gearhing.net

Michelle Lankreijer, leerkracht groep 5/6
aanwezig op maandag t/m woensdag
michelle.lankreijer@gearhing.net

Ingrid van der Molen, leerkracht groep 7/8
aanwezig op maandag t/m vrijdag
ingrid.van.der.molen@gearhing.net

Bertus Rietman, directeur onderwijsteam 3
bertus.rietman@gearhing.net

Tineke Steegstra, IB-er (leerlingenzorg)
tineke.steegstra@gearhing.net

Ria Jongstra, manager bedrijfsvoering onderwijsteam 3
ria.jongstra@gearhing.net

Sandra Menks, administratie onderwijsteam 3
aanwezig op donderdag
sandra.menks@gearhing.net